İnşaat Sonrası Temizliği

İnşaat sonrası temizliği en zor temizliklerden bir tanesidir.
ENGRUP temizlik ekip ve ekipmanlarıyla Müşteri Memnuniyet Formuyla yapılacakları size önceden bildirir ve inşaat temizliği sonrasında genel temizlik hizmetini yapıp kontrol ettikten sonra size teslim eder .
Evinizde veya iş yeriniz de tadilat yaptırdınız veya yeni bir ev aldınız, her yer moloz kalıntıları, harçlar, fayanslarda ve parkelerde alçı, sıva kalıntıları, boya ve kireç kalıntıları gözünüzü mü korkutuyor?
 Korkutmasın. Temizlik burada. Sözleşmeli personellerimizin her biri kendi alanında uzmanlaşmış bireylerden oluşur. 
Temizlik yapılacak mekana girildikten sonra yapılacak işler ve kullanılacak malzeme tespit edilir ve iş paylaşımı yapılarak temizliğe başlanır. 
Öncelikle inşaat kalıntıları temizlenir, sonrasında genel temizlik hizmeti uygulanır.

1: Camlardaki bantları, harç ve boyaları  yumuşatıp cam kazıyıcı yardımıyla temizler. Daha sonra camlara özel aletlerle camları siler. 

2: Zeminde bulunan boya alçı harç kalıntılarının önce yumuşatılarak daha sonra noktasal olarak kazıyıcı ve diğer ekipmanlarımızla temizliği yapar.

3: WC ve lavaboların, mevcut fayansların uygun ürünlerle temizliğini yapar.

4: Mutfak dolapların içini ve dışının temizliğini yapar. 

Son olarak işlerini bitiren elemanlar zemini sıfırlayarak oda, oda işi(genel temizlik ) bitirip siz değerli müşterilerimizin hizmetine sunarlar. İnşaat sonrası temizlikler; taşınma öncesi ve sonrası boş mekanların temizliği kapsar. Özel aparat ve malzeme ile yapılabilen inşaat sonrası temizliğimize apartman iç kapı önü  dâhildir.