Bina Temizliği
Bina Temizliği
 
Binalar eşyalı ve boş, inşaat ve tadilat sonrası, su baskını ve yangın sonrası gibi durumlarda ve dış cephe olarak da temizleme işlemi gerektirebilmektedir.
 
Bina temizliği türleri
İnşaat ve tadilat sonrası bina temizliği
 
Hemen hemen tüm alanları kapsamaktadır. Bütün mekanların aynı olmadığı gerçeği ve her müşterinin isteklerine cevap verebilmek, tüm araç ve gereçleri temin etmekle olur. Özel aparat ve malzeme ile yapılabilen inşaat sonrası temizliğimize apartman iç kapı önü ve yangın merdivenleri dâhildir. Uygulamalarımız banyo, mutfak, tuvaletler, pencereler, zemin, antre ve duvarlar, kapılar, yatak odası, oturma odası gibi alanların önce kaba tozu temizlenir ve değişik alanlarda değişik kova ve mikro fiber bezler kullanılır.Personellerimiz tavandan zemine duvardan camlara kadar el değmedik yer kalmayacak şekilde (anahtar teslim) işlerini titizlik ile yerine getirir.Eşyalı ve boş bina temizliği
 
Duvar, camlar, zemin, mutfak, banyo, lavabo vb. tüm bölümler temizlenmektedir. Genellikle bir kişi yerine bir ekip gönderilir ve bir gün içinde hizmetin tamamlanması sağlanır.
 
Su baskını ve yangın sonrası temizlik
 
Yangın ve su baskını felaketleri herkezin başına gelebilecek üzücü bir durumdur. Binayı eski haline çevirmek ise profesyonel yardımı olmadan çok zordur. Binanızı boyuyor, temizliyor, dekore ediyor ve anahtar teslimi hizmet veriyoruz.
 
Bina camlarının silimi
 
Cam temizlik işlemi aksi belirtilmedikçe içli-dışlı yapılır, pencerelerin doğramaları silinir. Camlarda olabilecek bant, etiket, harç, boya veya inşaat sonrası atıklardan arındırılır.
 
Dış cephe temizliği
 
Çok katlı , plaza tarzı binaların giydirme cephe temizliği , siding yıkama gibi hizmetler yerine getirilir.Dış cephe temizliği konusunda üstesinden gelemediğiniz işleri gerekli ekipmanlar ve profesyonel kadromuzla bina, plaza, apartman, ev, ofis ve her türlü mekanın dış cephe temizliği ekibimiz tarafından, sepetli vinç ve asansörler ile profesyonel şekilde yapılmaktadır.
 
Dış cephe temizliği için gerekli olabilecek vinç, merdiven, teleskopik uzatma, iskele, asma sepet  dağçı vb. tüm araç ve gereçler tarafımızca tedarik edilebilir.