Villa temizliği şirketi; diğer meskenlerin temizliklerinde olduğu gibi villa ve yazlık temizlikleri eşyalı, mobilyalı, boş, inşaat sonrası, taşınma öncesi ve taşınma sonrası, yangın sonrası ve su baskını gibi durumlarda da temizleme işlemi gerektirebilmektedir.
 
Aşağıda villa temizliği ve yazlık temizliği konusunda kısa açıklamalarımızı bulabilirsiniz. Detaylı bilgilendirme için bize ulaşabilirsiniz.
 
Villa Temizliği Türleri
 
İnşaat sonrası villa ve yazlıkların temizlenmesi; İnşaat sonu temizliği hemen hemen tüm alanları kapsamaktadır.Bütün mekanların aynı olmadığı gerçeği ve her müşterinin isteklerine cevap verebilmek, tüm araç ve gereçleri temin etmekle olur.İnşaat sonrası villa temizlik hizmeti fiyat bilgisi alabilmek için bizi arayarak ÜCRETSİZ keşif talep edebilir veya mail yoluyla fotografları gönderebilirsiniz En grup Temizlik Yetkilisi En kısa zaman da Dönüş yapacaktır.
 
Tadilat sonu villa, Tadilat sonrası temizlik, inşaat temizlikleri gibi hemen hemen tüm alanları kapsamaktadır. Tüm hizmet türlerinde sizin herhangi bir malzeme, makine, kimyasal almanıza gerek yoktur, villanın durumuna göre tümünü firmamız göndermektedir. Tadilat sonu temizlikleri fiyat bilgisi alabilmek için bizi arayarak keşif talep edebilirsiniz.
 
Dolu, eşyalı, boş villaların temizlikleri, Boş yeni villaların temizlikleri; Duvar, camlar, zemin, mutfak, banyo, lavabo vb. tüm bölümler temizlenmektedir. Tüm temizlik şirketleri gibi firmamızda tek bayan gönderilmemektedir. Genellikle ekip gönderilir ve bir gün içinde hizmetin tamamlanması sağlanır.
 
Villa camlarının silimi, Cam temizlik işlemi aksi belirtilmedikçe içli-dışlı yapılır, pencerelerin doğramaları silinir. Camlarda olabilecek bant, etiket, harç, boya veya inşaat sonrası atıklardan arındırılır. Çok katlı, plaza tarzı binaların giydirme cephe temizliği, siding yıkama gibi hizmetler yerine getirilir.Dış cephe temizliği için gerekli olabilecek vinç, merdiven, teleskopik uzatma, iskele, asma sepet vb. tüm araç ve gereçler tarafımızca tedarik edilir.
 
Yangın sonu temizlik – su baskını sonrası temizlik, Yangın ve su baskını felaketleri her kesin başına gelebilecek üzücü bir durumdur. Villayı eski haline çevirmek ise profesyonel yardımı olmadan çok zordur. Villanızı boyuyor, temizliyor, dekore ediyor ve anahtar teslimi hizmet veriyoruz.